let's go fight the night with light

Top Gear Car cz

Na slevových portálech se tento týden objevila nabídka firmy TopGearCar.cz. Tato na první pohled nová konkurence má ale vozový park, místo provozu i podmínky totožné s průkopníky pronájmu supersportů v ČR, starými známými Rent Car Supersport. Dokonce i při pokusu navštívit internetové stránky RCS budete přesměrování na TopGearCar.


K několika změnám ale přece jen došlo. V nabízeny jsou vozy Ferrari 430, Aston Martin DB9 Mansory, Audi R8, Corvette Z06, Ford Mustang Shelby GT 500, Nissan GT-R, Porsche 911 Turbo za 749,- Kč na 30 minut a Ferrari 458 Italia s Lamborghini Gallardo za dvojnásobnou cenu na 20 min.


Veškeré vozy z nabídky jsem viděl na vlastní oči, předpokládám proto, že jsou skutečně k dispozici. Oproti předchozí nabídce se vytratilo BMW M3.


Hlavní změna a myslím, že přínosná, je "snížení" ceny a zavedení poplatku za sprint na letištní dráze. Ten dá autu řádně zabrat a pokud netoužíte po rovné jízdě po přistávací dráze, je zbytečné si připlácet 250,- Kč. V případě opačném se dostanete na loňskou cenu i verzi nabídky.Původní dvě recenze na služby nabízené na letišti v Příbrami naleznete v těchto článcích:

Jste zde

Domů
Facebook icon
Google icon
Yahoo! icon

Facebook icon
Google+ icon
RSS icon
YouTube icon

All the materials you can see on jarintrn.cz are originals (including banners) and it is strictly prohibited to use or copy it without asking me first.
If you got any questions, feel free to ask me at copyright$jarintrn.cz.

Jarintrn.cz © 2008 - 2017