let's go fight the night with light

Tatiana Kožuchová a Nelli Novodomská

Už si pomalu zvykám, že se s každou sezónou vynoří nějaká nová kategorie. Většinou je hnacím motorem boj o diváky, které už prý nudí příliš vypracovaná těla kulturistů, nebo odrazují "neženská" těla kulturistek. Chvíli to vždy zafunguje, ale ouha. Zavedení jednoduššího bodyfitness sebralo závodnice náročné kategorie fitness, aby se totéž opakovalo s nedávno vytvořenou kategorií bikiny. S dětským fitness se to však má jinak. Je to vlastně taková přípravka potencionálních šampiónů ve fitness mužů i žen. Donedávna jsem tuto kategorii nebral příliš vážně, ale na letošním GP PEPA Opava 2012 jsem se nechal přesvědčit, že by tomu tak jednou skutečně mohlo být.

Nelli Novodomská

GP PEPA je mezinárodní soutěží a právě závodnice ze Slovenska, ve kterém má dětské fitness kořeny, dokázaly, že sestavy desetiletých dětí mohou mít velmi vysokou úroveň. Usměvavá Nelli Novodomská předvedla skvělé načasování a velmi přesvědčivým projevem si získala rozhodčí i diváky.

Tatiana Kožuchová

O tři roky starší Tatiana Kožuchová ze stejného oddílu zase šokovala neobvyklým svalovým rozvojem. Dětské fitness se tedy nepochybně vyvíjí a posouvá, doufejme, že správným směrem.

Jste zde

Domů
Facebook icon
Google icon
Yahoo! icon

Facebook icon
Google+ icon
RSS icon
YouTube icon

All the materials you can see on jarintrn.cz are originals (including banners) and it is strictly prohibited to use or copy it without asking me first.
If you got any questions, feel free to ask me at copyright$jarintrn.cz.

Jarintrn.cz © 2008 - 2017