let's go fight the night with light

Svezenicko.cz

Někdy se to tak člověku poštěstí a chytne něco v úplném začátku. Přesně to se mi stalo, když jsem si za méně než polovinu ceny konkurence, zakoupil jízdu na trojnásobně dlouhou dobu v italském býkovi u firmy Svezenicko.cz. Využil jsem toho, že do prázdnin se jezdí V Milovicích u Prahy a naplánoval si jízdu v Lamborghini Gallardo na jaro. Nováček na trhu, svezeníčko.cz, nabízí k "vyřádění" Porsche Carrera 4s, Camaro, Ferrari 430 a konečně Lamborghini Gallardo.


Poučen nedávným nezdarem, odmítl jsem záznam z jízdy a věru, že jsem toho litoval. Zde totiž dostanete SD karty se skutečným HD záznamem celé jízdy, z kamer umístěných přímo ve voze. Jak rád bych se teď znovu podíval na míhající se stromy kolem cesty když se rychlost zběsile vyšplhala na 250km/h. Nuže tentokrát říkám nešetřit, připlatit si ty tři stovky, se vyplatí.

Instruktory mohu i tentokrát jen chválit a potěšilo mne, že ani zde jim na smluveném čase tak úplně nesejde a jizda se o nějakou tu minutu protáhla. Dovolí vám i couvání, což byl u Lamb vždy zážitek sám o sobě.

Někoho možná zaujme fakt, že, na rozdíl od konkurence, zde dva vozy, Carrera a Camaro, mají manuálním řazením.

Dech mi vyrazil instruktor, který se mi ochotně sám nabídl a přeparkoval mi Carreru, aby se mi lépe fotila.

Milovická jízda byla moje čtvrtá v pořadí a k mé naprosté spokojenosti. Snad to svezeníčku.cz vydrží a bude se jim na trhu dařit, jejich služby stojí za to zkusit.

Jste zde

Domů
Facebook icon
Google icon
Yahoo! icon

Facebook icon
Google+ icon
RSS icon
YouTube icon

All the materials you can see on jarintrn.cz are originals (including banners) and it is strictly prohibited to use or copy it without asking me first.
If you got any questions, feel free to ask me at copyright$jarintrn.cz.

Jarintrn.cz © 2008 - 2017