let's go fight the night with light

Singapore Zoo

Chytře vymyšlené moderní Zoo s bohatým programem ve kterém se cítí skvěle nejenom návštěvníci, ale i jeho stálí obyvatelé. S věznicemi evropského stylu se to nedá vůbec srovnat. První překvapení nastává už u kasy, kde můžete vystát asiaty oblíbené nekonečné fronty (stávají je poslušně i na taxi), nebo využít wifi zdarma a zaplatit přes internet. S lístky v pdf pak nakráčíte rovnou k turniketům, kde vám z chytrého telefonu ověří čárový kód a jste uvnitř.

Singapurská ZOO je jedna velká zahrada, Množství kvetoucích tropických rostlin od heliconií, přes bromelie, až po orchideje jí dodává na zvláštnosti. Až při odchodu jsem si uvědomil, že jsme se za celý den nesetkali s mřížemi.Kdo nezažil, nepochopí. Přesto že co do rozlohy je tato v pralese utopená zahrada docela malá, jeden den na ni málem nestačí, a to je vše krásně po ruce a chytře poskládáno.

Jste zde

Domů
Facebook icon
Google icon
Yahoo! icon

Facebook icon
Google+ icon
RSS icon
YouTube icon

All the materials you can see on jarintrn.cz are originals (including banners) and it is strictly prohibited to use or copy it without asking me first.
If you got any questions, feel free to ask me at copyright$jarintrn.cz.

Jarintrn.cz © 2008 - 2017