let's go fight the night with light

Sentosa

Sentosa je ostrov na jihu Singapuru. Z kdysi nádherného místa se stal jeden velký lunapark s ohavně vyšponovanými cenami. Na odrazení návštěvníků to ale evidentně nestačí, a tak je tato "ostrovní Matějská" zalidněná hůř než tržnice. Musím přiznat, že to byl omyl a pro příště bych si tuto nevkusně zohavenou bradavici v ušlechtilé tváři Singapuru raději odpustil.

Pokud se ale rádi mačkáte, těší vás, když neslyšíte vlastního slova a není vám líto platit vlezné tisícikorunami, nuže, neváhejte. Už samotný přesun může být zážitkem. Kromě pěšího koridoru s jezdícími pásy a informacemi o zbývajících metrech lze použít speciální rychlovlaky. Pro ty otrlejší se nabízí velmi dlouhá lanovka. Ta se nejprve škube nad mořem a pak dokonce přes celý ostrov až k jižní pláži. Poslední možnost je použít motorové vozidlo. Půjdete-li po svých, čekají vás čtyři části koridoru osázené flórou dle jednotlivých prostředí. Přišlo mi to sympatické, zem pod vámi ubíhá sama a vy se nemusíte, nejste-li zcela beznadějný případ, nudit.

Jste zde

Domů
Facebook icon
Google icon
Yahoo! icon

Facebook icon
Google+ icon
RSS icon
YouTube icon

All the materials you can see on jarintrn.cz are originals (including banners) and it is strictly prohibited to use or copy it without asking me first.
If you got any questions, feel free to ask me at copyright$jarintrn.cz.

Jarintrn.cz © 2008 - 2017