let's go fight the night with light

SAAL-DIGITAL.CZ - Fotosešit

Jsou tomu právě tři týdny, co jsem zde zveřejnil recenzi fotoknihy stejnojmenného výrobce. Tentokrát bude hlavním hrdinou článku fotosešit s drátěnou vazbou. Zvolil jsem si čtvercový formát 20x20 a rozhodl se, zaměřit se opět na ořez a skutečné využití "bezpečného" pole pro tisk. Předchozí článek si můžete připomenout tady.

Akce proíhá obdobně, na vyzkoušní produktu je vám vystaven slevový kupón v hodnotě 600 Kč.

SaalDesigner 4.0

Na mých zkušenostech s objednávacím programech se nic nezměnilo a platá beze zbytku, co jsem napsal minule.

Fotosešit

Tentokrát jsem se uchýlil k pozdně odpolednímu focení sportovních veteránů na uzavřenám molu Monackého přístavu. Chrom, nízké přímořské slunce, nablýskaný lak, skla, zrcadla a louže to vše dává zabrat technickému vybavení i fotografovi. Částečně se s tím dá poprat úpravami v HD (High Density) režimu, pak se z toho ale stane výzva i pro fotolab. K automobilům se HD, pokud se to nepřežene, většinou hodí a chromované plechy to uchrání před plochými výpaly. Rozhodně ty popelnice vypadají po hříchu přirozeněji než stejně "vylepšení" politici na současných obálkách Reflexu. Výrobce opět nezklamal. Sešit je vyroben na kvalitním pevném fotopapíru, první a poslední stranu tvoří houževnatá matná fólie, která eliminuje odlesky. Rovněž kvalitou tisku Saal opět obstál.

Mile mne potěšilo, že oproti fotoknize na sebe tentokrát dvojstrany bezchybně navazují. Celkový vzhled výsledného výrobku přece jen trochu ruší drát vazby, ale kdo chce pevnou vazbu, objedná si jistě knihu.

Shrnutí

Opět nemám co vytknout a mohu služby německé Saal-Digital směle doporučit.

Jste zde

Domů
Facebook icon
Google icon
Yahoo! icon

Facebook icon
Google+ icon
RSS icon
YouTube icon

All the materials you can see on jarintrn.cz are originals (including banners) and it is strictly prohibited to use or copy it without asking me first.
If you got any questions, feel free to ask me at copyright$jarintrn.cz.

Jarintrn.cz © 2008 - 2017