let's go fight the night with light

Rent car supersport 2012

Téměř po roce jsem se souhrou náhod ocitl opět na příbramském letišti, abych využil služeb firny Rent Car Supersport. Hodně se toho od minula, kdy firma s pronájmem rychlých vozů začínala, změnilo. Pojďme se podívat, zda k lepšímu.

Konkurence vyrostla jak houby po dešti, RCS ale, jak se zdá, vzala vše za správný konec. Vstřícný přístup, reklama třeba i v podobě účasti na prestižním a médii sledovaném závodu Diamond Race, spolupráce s různými slevomaty a stále se rozrůstající vozový park, získávají stále nové zákazníky. Škoda jen, že honba za úspěchem přinesla i praktiky, kterých by se seriózní firma měla vyvarovat. Ne všechny inzerované vozy skutečně vlastní, nalákájí vás koupí voucheru na konkrétního oblíbence a pak jste nuceni k některé alternativě. Je to škoda, při množství vozů, jimiž disponují, to snad ani není zapotřebí, chápu ale, že to vynáší. Mnou původně vybrané maserati patří mezi "černé duše" firmy. Neochoten přistoupit na jízdu v BMW, dohodli jsem se nakonec na Audi R8. To ale muselo den před rezervovanou jízdou do servisu a bylo mi opět nabídnuto BMW. Tehdy jsem se rozhodl, že si raději připlatím a složím své natěšené kosti do loňské novinky z Maranella, Ferrari 485 Italia. Volba to byla na výsost skvělá a po předchozím GT-R jsem si opět způsobil zapamatováníhodný zážitek. To snad ani není ferrari. Italii mohu jen doporučit a s klidným svědomím dokonce i ne právě zkušeným řidičům.


Další novinkou od loňského roku je možnost nechat si jízdu za velmi rozumný peníz "natočit". Musím říct, že jsem naletěl a stal se zklamaným majitelem pětiminutového předtočeného sestřihu někoho jiného, který, pravda, začíná mým nástupem do auta. Oproti slibovanému záznamu v HD, dostanete pouhé DVD, s kradenými fotografiemi na obalu. Věřte mi, že když jsem doma zjistil, že s mými, měl jsem zcela po radosti.

Mé zklamání a rozčarování však nic nemění na absolutní spokojenosti s instruktory a jízdou samotnou.

Jste zde

Domů
Facebook icon
Google icon
Yahoo! icon

Facebook icon
Google+ icon
RSS icon
YouTube icon

All the materials you can see on jarintrn.cz are originals (including banners) and it is strictly prohibited to use or copy it without asking me first.
If you got any questions, feel free to ask me at copyright$jarintrn.cz.

Jarintrn.cz © 2008 - 2017