let's go fight the night with light

Ostrava HardCore

S Honzou Kubíkem už se známe pěknou řádku let. Poprvé mi pózoval před objektivem s další ostravskou legendou, Martinem Drábem. Roky letí a z Honzíka se stal profesionální kulturista, ale i trenér nadějného juniorského reprezentanta Reného Gorola. Z Rendy roste další ikona černého severu a je jasným důkazem toho, že nezáleží na poměrech, ze kterých pocházíte, ale v jakých setrváte.


První část tvoří fotky z malé sklepní posilovny domu, ve kterém Renda bydlí. Druhou část jsme nafotili v terénu, v ulici, ve které Renda vyrůstal. Dnes je to strach nahánějící místo vybydlených a řítících se ruin. Na první pohled se zdálo, že poslední lidé už zmizeli stejně jako měděné dráty v omítce, ale jakmile jsme začali fotit, ulice ožila přibývajícími diváky. Z některých se vzápětí stali účinkující a to co vzniklo, má ryze ostravskou atmosféru periferie. Atmosféru prostředí, ve kterém se zrodil absolutní juniorský mistr republiky René Gorol, svěřenec Jana Kubíka.

Jste zde

Domů
Facebook icon
Google icon
Yahoo! icon

Facebook icon
Google+ icon
RSS icon
YouTube icon

All the materials you can see on jarintrn.cz are originals (including banners) and it is strictly prohibited to use or copy it without asking me first.
If you got any questions, feel free to ask me at copyright$jarintrn.cz.

Jarintrn.cz © 2008 - 2017