let's go fight the night with light

Nejlevnější Supersport cz

Zdá se, že i v čase krize, má půjčování nedosažitelných, avšak přiznejme si, že vlastně i zbytečných, hraček zlaté dno. Další firma, která se pustila do nabízení jízd v supersportu je NejlevnějšíSUPERsport.cz. Dnes se nedočkáte plnohodnotné recenze. Osobně jsem služeb této společnosti nevyužil a přišel na ni vlastně jen náhodou. Doraziv na CIAF 2012 zaslechl jsem z parkoviště opakované burácení akcelerujícího Ferrari 458 Italia a vydal se jako ohař po stopě, "vyčmuchat", co to vše má znamenat.

Na západním okraji letiště parkovalo u dvou mobilních wc hned několik sportovních vozů různých značek. Kromě skromně vyhlížejícího BMW M3 jste se mohli posadit do surového KTM X-Bow, americký svalovec Camaro 2SS lákal milovníky dovoké jízdy po divokém západu, zatím co stříbrná Carrera slibovala německou preciznost s moravským původem. Japonské vozy reprezentoval červený Nissan GT-R a o věhlas severoitalských značek se postaral nejmocnější magnet na scéně, stříbrné Ferrari 458 Italia.

Náročná trať bez delších rovin může být výzvou pro zkušeného závodníka, ovšem pro laika, který si přišel splnit svůj sen v "plechovce" za pět miliónu se z může prvotní nadšení rychle změnit v notně stresující zážitek, jak vidět na přiloženém videu.

Z internetové nabídky NejlevnějšíSUPERsport.cz ale vyplívá, že si lze volit mezi různými destinacemi s rozdílnou nabídkou ve které nechybí ani jízda v běžném provozu, zákazník má tedy právo volby, což je velmi sympatická novinka, se kterou jsem se zatím jinde nesetkal.


Jste zde

Domů
Facebook icon
Google icon
Yahoo! icon

Facebook icon
Google+ icon
RSS icon
YouTube icon

All the materials you can see on jarintrn.cz are originals (including banners) and it is strictly prohibited to use or copy it without asking me first.
If you got any questions, feel free to ask me at copyright$jarintrn.cz.

Jarintrn.cz © 2008 - 2017