let's go fight the night with light

Chinaski - tour 2015 začalo na Vysočině

Na podzim 2014 vydaly Chinaski nové CD Rodkfield pojmenované po slavném anglickém studiu, ve kterém se většina CD točila.

Fanoušci dostali 4. měsíce na zažití nových skladeb. Jarní support šňůru načalo vystoupení ve Velkém Meziříčí, v klubu Jupiter, na náměstí. Pánové sice sčítají roky jako každý a vlasy jim chytají kosmické stříbro hvězd, v hraní jsou ale neúnavní. Odehráli novou desku od začátku do konce a v druhé půli koncertu hitovky z let minulých i dávno minulých. Přidávalo se minimálně 5 songů a atmosféra byla fantastická.

Michalovy texty patřily vždy k těm lepším a ani tentokrát nic neodbyl. Ať už je to galantní přenesení významu: "Nikdy už nedostanu z hlavy tu opilou noc, Václavák a holku z Blavy." Nebo současný sebestředný trend plný pohrdání trefně vyjádřený postesknutím: "Život je komedie plná omylů, překrásnejch bab v náručí úplnejch debilů"
Opět se mi generačně a způsobem vnímání reality trefil do noty a z refrénu: "Můj život na sklonku chtěl by mít na zvonku tvé jméno" je mi smutno doopravdy.

Jste zde

Domů
Facebook icon
Google icon
Yahoo! icon

Facebook icon
Google+ icon
RSS icon
YouTube icon

All the materials you can see on jarintrn.cz are originals (including banners) and it is strictly prohibited to use or copy it without asking me first.
If you got any questions, feel free to ask me at copyright$jarintrn.cz.

Jarintrn.cz © 2008 - 2017