let's go fight the night with light

Bodies 2013

Stává se už nepsaným pravidlem, že s blížícím se koncem roku vybírám z aktuálních galerií vhodné záběry k sestavení kalendáře, abych se tak poděkoval všem svým múzám a objektům. Ani letos tomu nebylo jinak a na světě je další v pořadí už čtvrtý kalendář železem a potem tvarovaných ženských těl Bodies 2013. Vše se to začalo nápadem Ing. Martina Jebase, který mne oslovil s přáním vydat kalendář mých fotografií pod hlavičkou ronnie.cz. Snad proto, že současné módní trendy ani nálada společnosti nepřejí kultuře těla, co si budeme namlouvat, ani ducha, projekt skončil stejně rychle, jako začal. Co ale s povedenými záběry, kterých každým rokem vznikne sdotatek? Rozhodl jsem se tedy pokračovat a dokud mi to situace dovolí, vydávat v omezeném nákladu neprodejný kalendář pro zúčastněné.

Tentokrát se po několikaleté odmlce vrátila na "scénu" Veronika Zieglerová, které patří i titulní strana. Naprosto náhoda mě svedla v Chorvatské metropoli s Češkou žijící ve Španělsku, Janou Kabrtovou. Překvapením na poli reprezentantském se pro mne stala Šárka Pícková, které patří březen, zatím co okouzlující Barbora Kosinová je každoroční stálicí. Dlouholeté přání se mi splnilo letošním focením s usměvavou a velmi jemnou Michaelou Růžičkovou a stejně tak i po mnoholetém míjení i vytouženým setkáním s těžko dostižitelnou Veronikou Zubačovou, která žije mimo Českou republiku.

Jste zde

Domů
Facebook icon
Google icon
Yahoo! icon

Facebook icon
Google+ icon
RSS icon
YouTube icon

All the materials you can see on jarintrn.cz are originals (including banners) and it is strictly prohibited to use or copy it without asking me first.
If you got any questions, feel free to ask me at copyright$jarintrn.cz.

Jarintrn.cz © 2008 - 2017